Hakkımızda

USS MİMARLIK hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

BİZ KİMİZ ?

Ülkemiz inşaat sektöründe faaliyet gösteren genel müteahhitlik firmaları arasında USS A.Ş özellikle prestijli yapıların ve projelerin müteahhidi olarak, haklı bir üne ve ayrı bir yere sahiptir.

USS A.Ş 2007 yılından  bugüne kadar çok sayıda konut, ofis, banka şubesi ve alışveriş mağazası yapımını tamamlamış, kaliteli işçilikleri ile öne çıkan projelerin bir çoğu ülkemizin mimari yapıtları arasında önemli mihenk taşları oluşturmuştur.

Mimari tasarım ve ana konsept geliştirme aşamasından yapının işverene teslimi aşamasına kadar gelen süre zarfında gerekli tüm mimari çizimler 3 boyutlu modelleme ,animasyon ve sanal gerçeklik sunumları USS A.Ş bünyesinde mimari grup tarafından hazırlanmaktadır.

\img\setting\1514470168_uss.png
Proje yönetimi; USS A.Ş zor ve karmaşık projelerin ön görülen teslim tarihinden önce eksiksiz olarak bitirilmesi konusunda uzman ve tecrübeli bir proje yönetim kadrosuna sahiptir. USS A.Ş tarafından taahhüt edilen tüm projeler uzman kadro tarafından analiz edilmekte cpm bazlı yöntemler kullanılarak en verimli yapım metodu tespit edilmektedir.

Şube yenileme ve kurumsal kimlik özellikle bankacılık ve finans kuruluşları gibi şube ağı üzerinden hizmet veren şirketlerin zamanla yenilemek zorunda oldukları kurumsal kimlik imajının mimari platforma aktarılması sürecinde ihtiyaç duydukları yapım hizmetlerini üstlenmek üzere USS A.Ş bünyesinde ayrı ve uzman bir grup oluşturulmuştur.

Misyon : Güvenin başlangıç noktası olduğuna inanarak, hayal edilmemiş projeleri hayal etmek ve başarı ile zamanın değerinin bilinciyle tamamlayarak teslim etmek.

Vizyon : USS olarak sahip olduğumuz bilgileri ve tecrübeleri gelişen teknolojiyle geleceğe taşımak.

“Doğru yapılmış bir bina , içinde bulunduğu tüm koşulları doğal, mantıklı ve şiirsel bir şekilde aşarak yükselir”
Louis Sullivan